28.09.2023 На Житомирщині судитимуть молдаванина, який організовував виїзд військовозобов’язаних чоловіків за кордон![]() Слідство встановило, що 22-річний молдаванин у соцмережах знайомився з чоловіками призовного віку та пропонував їм допомогу щодо безперешкодного перетину кордону України, аби уникнути служби у ЗСУ.
Для оформлення необхідних документів ділок брав в ухилянта його персональні дані та певну суму грошей.
Одному з клієнтів незаконне переправлення через кордон коштувало 3700 доларів США. У цю ж суму входили консультація та поради фігуранта, як треба поводитися, аби не бути затриманим на пункті пропуску.
Проте злочинним задумам «благодійника» завадили правоохоронці. У червні цього року обвинуваченого затримали відразу після одержання ним частини «гонорару» - 37,5 тис. грн.
Кримінальне правопорушення викрито Житомирською обласною прокуратурою спільно з УСБУ в Житомирській області та Головним управлінням Нацполіції в Житомирській області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
|
Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури кількість переглядів: 2417 |