Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
14.05.2024

Понад 9 років за ґратами відсидить житель Звягеля за збут психотропних речовин та наркотиків

 За публічного обвинувачення прокурора Звягельської окружної прокуратури місцевого жителя визнано винним у незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні та збуті наркотичних засобів і психотропних речовин у великому розмірі, вчинених повторно (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).
Його засуджено до 9 років та 1 місяця позбавлення волі з конфіскацією майна.
Прокурор у суді довів, що 33-річний звягелець тривалий час, протягом травня-вересня 2021 року, збував особливо небезпечні психотропні речовини та наркотичні засоби.
Задокументовано декілька фактів збуту. Вартість однієї дози могла становити від пів тисячі гривень і більше.
Чоловік замовляв через інтернет «товар» великими партіями, вдома фасував на дози та збував наркозалежним жителям Звягеля. Також вживав і сам.
До того ж, у період звягельської «наркодіяльності» стосовно фігуранта суд сусідньої області розглядав справу щодо скоєння ним аналогічного злочину у  місті Луцьку.
Під час обшуку за місцем проживання обвинуваченого вилучено вражаючий асортимент наркотичних та психотропних  речовин, зокрема, PVP (солі), 4-ММС, МДМА, амфетамін, метамфетамін, канабіс в особливо великих розмірах. Різні види речовин розфасовані у згортки та приготовлені для збуту. 
Наразі вирок не набрав законної сили.

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
кількість переглядів: 686