Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
11.07.2024

Завдяки прокуратурі до бюджету Бердичівської міськради стягнуть майже 430 тис грн за незаконне користування комунальною землею

За позовом Бердичівської окружної прокуратури рішенням суду зобов’язано приватне товариство сплатити майже 430 тис грн на користь  Бердичівської міської ради за користування землею комунальної власності.
Йдеться про земельну ділянку площею 7,6 га, що на території міста Бердичева.
Товариство свого часу придбало цілісний майновий комплекс, розташований на землі комунальної власності. До його складу входить значна кількість капітальних споруд, зокрема, адмінбудинок, виробничі приміщення, склади, насосна, щитова, водонапірна вежа тощо.
Згодом, у серпні 2022 року, відповідач оформив право власності на нерухомість. Відтоді, упродовж декількох років, користується комунальною землею.
Однак окружною прокуратурою встановлено, що підприємець не оформив належним чином правовстановлюючих документів на ділянку. Відповідно, не сплачує до місцевого бюджету жодних коштів.
З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до Господарського суду Житомирської області, який визнав доводи прокуратури обґрунтованими.
Після набуття рішенням суду законної сили прокуратурою вживатимуться заходи щодо забезпечення його реального виконання.

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
кількість переглядів: 1313