10.12.2016

За принципової позиції прокуратури Житомирщини взято під варту депутата, який організував злочинну групу для масової вирубки лісу

      Як повідомлялося раніше, депутат селищної ради, директор товариства з обмеженою відповідальністю, у травні 2015 року організував і очолив злочинну групу із п’ятьох односельчан, серед яких був ще один депутат сільської ради Олевського району.
      Таким чином організована група, за сприяння працівників державної лісової охорони, протягом червня-липня 2015 року, систематично проводила незаконні порубки дерев на території лісових господарств Олевського району та реалізовувала лісопродукцію в Україні. Унаслідок таких дій заподіяно довкіллю і державним інтересам заподіяно шкоду на суму понад  3,2 млн грн.
      Нагадаємо, що 30 листопада 2016 року прокурором області Любомиром Війтовичем депутатам-«чорним лісорубам» повідомлено про підозру у скоєнні зазначених злочинів. Тоді ж, за погодженням із процесуальним керівником, повідомлено про підозру у скоєнні незаконних порубок лісу й іншим співучасникам організованої групи.
      Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 28, ст. 246, ч. 2 ст. 364-1, ч. 1, ч. 3 ст. 365 КК України проводиться слідчим відділом прокуратури Житомирської області.    

Автор: Прес-служба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 1354