07.09.2017 У Бердичеві прокуратура спільно з правоохоронцями затримали із хабарем майора поліції (ФОТО)![]() Слідчими слідчого відділу прокуратури Житомирської області проводиться досудове розслідування за фактом вимагання старшим оперуповноваженим місцевого відділу поліції неправомірної вигоди.
Сьогодні, 7 вересня 2017 року, у ході проведення слідчих (розшукових) дій, слідчими слідчого відділу прокуратури області, спільно із працівниками управління внутрішньої безпеки в області ДВБ Нацполіції України, у Бердичеві, близько 9-ї год. ранку, затримано «на гарячому» майора поліції під час одержання ним неправомірної вигоди на суму 3 тис грн.
За таку суму правоохоронець пообіцяв посприяти місцевому мешканцю не притягувати його до кримінальної відповідальності за
![]() Неправомірну вигоду вилучено.
На даний час вирішується питання щодо повідомлення про підозру, обрання запобіжного заходу та відсторонення затриманого від займаної посади.
Досудове розслідування у кримінальному провадження за ч. 3 ст. 368 КК
України проводить слідчий відділ прокуратури області.
Додатково: санкція зазначеної статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
![]() ![]() |
Автор: Прес-служба прокуратури Житомирської області кількість переглядів: 4202 |