28.01.2019

На Житомирщині директора комунального підприємства та керівника білоцерківського товариства підозрюють у заволодінні бюджетними коштами на суму 780 тисяч гривень

    Прокуратура Житомирської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом службової недбалості директора комунального підприємства, а також складання службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів та заволодіння нею чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем, в особливо великому розмірі.
    У понеділок, 28 січня 2019 року, за погодженням із процесуальним прокурором, директору одного із комунальних підприємств Житомирської міськради повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого
ч. 2 ст. 367 КК України.
     Посадовця підозрюють у тому, що він, не перевіривши факт поставки спеціального автомобіля з поливальним обладнанням для прибирання вулиць, перерахував 780 тисяч гривень бюджетних коштів на рахунок приватного товариства.
    Ще одному фігуранту кримінального провадження – керівнику товариства з обмеженою відповідальністю, що у м. Біла Церква Київської області, 24.01.2019 повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень за ч.5 ст.191, ч. 1ст. 366КК України.
    Йдеться про те, що керівник цього товариства, зловживаючи своїм службовим становищем, під приводом виконання договору постачання зазначеного спецавтомобіля, скориставшись недбалим ставленням до виконання своїх службових обов'язків керівника комунального підприємства Житомирської міської ради, заволоділа грошовими коштами на загальну суму 780 000 гривень, які були перераховані товариству.
    Незаконну оборудку зловмисників викрито завдяки спільним скоординованим діям прокуратури Житомирської області, слідчого управління Головного управління Нацполіції в області та Управління захисту економіки в області ДЗЕ Нацполіції України.
    Наразі у кримінальному провадженні триває досудове розслідування, яке проводить Головне управління Нацполіції в області.

Автор: Прес-служба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 1096