04.03.2019

У Житомирі припинено функціонування автозаправної станції із місткістю майже 20 тисяч літрів пального, яка діяла без належних дозволів (ОНОВЛЕНО)

  
 
    
  
   Під процесуальним керівництвом Житомирської місцевої прокуратури розслідується кримінальне провадження за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, за ч.1 ст. 272 КК України.
   Установлено, що на околиці Житомира, у промисловій зоні, діє автозаправна станція, яка протиправно, без належних документів та дозволів для здійснення такого виду діяльності, реалізує підприємцям дизельне пальне та бензин. 
   Під час проведення на підставі ухвали суду обшуку за місцем розміщення автозаправної станції, співробітниками Житомирського відділу поліції, Управління захисту економіки в області та представників Управління Держпраці в області задокументовано незаконну діяльність, яка становить небезпеку для місцевих жителів.
   Також правоохоронцями виявлено та опечатано ємкості із пальним у кількості майже 20 тисяч літрів, обладнання для його реалізації та чорнову документацію.
   Наразі подано клопотання щодо накладення арешту на майно, яке перебуває на розгляді у суді.
   Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводить місцевий відділ поліції.
 
 
 
 

Автор: Прес-служба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 817