24.04.2019

На Житомирщині директора лісового господарства визнано винним в адмінпорушенні, пов’язаному з корупцією

Коростенською місцевою прокуратурою забезпечено  участь у розгляді справи про адміністративне правопорушення, пов’зане з корупцією, вчинене директором ДП «Лугинське спеціалізоване лісове господарство».
Установлено, що особою, яка обіймає посаду директора лісового господарства та є, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, не додержано вимог ч. 1 ст. 45 цього Закону.
  Зокрема, посадовець несвоєчасно, без поважних причин подав щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік із запізненням на два тижні, чим порушив вимоги чинного законодавства.
У судовому засіданні керівник спеціалізованого лісогосподарства пояснив, що просто не перевірив на сайті НАЗК, чи дійсно його декларація була успішно подана, визнавши повністю свою вину.
  Постановою Лугинського районного суду особу визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП.

Автор: Прес-служба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 267