11.05.2019

Відсторонено від посади начальника управління Житомирської міськради, підозрюваного в одержанні однієї тисячі доларів США неправомірної вигоди

У п’ятницю, 10 травня 2019 року, клопотання, погоджене із процесуальним керівником щодо відсторонення від посади підозрюваного в одержанні неправомірної вигоди чиновника Житомирської міськради, розглянуто судом.
Ухвалою Корольовського районного суду м. Житомира керівника підрозділу міської ради відсторонено від посади на час досудового розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою).
Нагадаємо, органи правопорядку викрили посадовця 6.05.2019 під час одержання ним неправомірної вигоди на суму одна тисяча доларів США, що в еквіваленті становить майже 27 тис грн. Чиновник встановив таку плату для підприємця, пообіцявши йому безперешкодну господарську діяльність.
Як повідомлялося раніше, минулої середи, 8 травня 2019 року, ухвалою Корольовського районного суду м. Житомира до підозрюваного застосовано запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту.
Досудове розслідування, під процесуальним керівництвом прокуратури області, проводить  СУ ГУНП в області.

Автор: Прес-служба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 630