01.08.2019

У Житомирі судитимуть учасників злочинної групи та її співорганізаторку, яка у власному помешканні налагодила виготовлення психотропної речовини - амфетаміну

Прокуратура Житомирщини спільно з органами правопорядку продовжує протидію незаконному збуту наркотичних та психотропних речовин на території області.
Зокрема, наразі скеровано до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох осіб: співорганізаторки злочинної групи, двох учасників та ще одного чоловіка, за ч.ч. 2, 3 ст. 307, ч. 2 ст. 309, ч. 2 ст. 317, а також за ч. 1 ст. 263, КК України.
Наркоділки, віком від 38 до 50 років, обвинувачуються у незаконному виготовленні, зберіганні з метою збуту, а також незаконному збуті психотропної речовини в особливо великих розмірах, вчиненому повторно, організованою групою, а також у зберіганні вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу.
Як повідомлялося раніше, подружжя (наразі чоловіка оголошено у розшук), з метою виготовлення та збуту психотропних речовин, організувало злочинну групу, залучивши інших осіб, серед яких – і свою родичку.
Для налагодження незаконного промислу подружжя-організатори виділили окрему кімнату на другому поверсі власного будинку, облаштувавши спеціальним обладнанням для виготовлення та зберігання психотропної речовини. В «асортимент» інструментарію входили лабораторний хімічний посуд, полімерні та пластикові контейнери, термометри, медичні шприци, електронні ваги тощо.
Установлено, що злочинна група, під керівництвом її організаторів, майже протягом року - з березня 2018 по лютий 2019рр систематично виготовляла психотропну речовину – амфетамін, яку збували наркозалежним особам.
Справу розглядатиме Корольовський районний суд міста Житомира, публічне обвинувачення здійснюватиме прокуратура Житомирської області.
Також, у звязку з оголошенням у розшук ще одного співорганізатора – чоловіка подружжя наркоділків, матеріали виділені в окреме провадження, досудове розслідування якого проводить СУ ГУНП в області.

Автор: Пресслужба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 454