08.11.2019

На Житомирщині чотирьох осіб засуджено до позбавлення волі строком на 11, 9 та 7 років за розбійний напад на громадянина іноземної країни, унаслідок чого він помер

Прокурором відділу ювенальної юстиції прокуратури Житомирської області здійснено обвинувачення у справі за фактом скоєння чотирма особами,  двоє з яких неповнолітні, розбійного нападу на громадянина іноземної країни, унаслідок чого він помер.
Вироком  Корольовського районного суду міста Житомира усіх чотирьох осіб визнано винними у скоєнні кримінального правопорушення за ч. 4 ст. 187 КК України (розбій, спрямований на заволодіння майном, поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень) та призначено покарання у виді позбавлення волі.
А саме, двох обвинувачених, 1976 та 1995 років народження, засуджено, відповідно, до 11 та 9 років позбавлення волі. Ще двох осіб, неповнолітніх – 2000 та 2001 років народження - засуджено до 7 років позбавлення волі із застосуванням ст.ст. 69, 98 та 102 КК України (призначено покарання нижче нижчої межі).
Також вироком суду кожного із нападників зобовязано сплатити сімї потерпілого завданої моральної шкоди на суму 100 тис грн.
Судовим слідством установлено, що у жовтні 2016 року, у Житомирі, неподалік залізничного вокзалу, близько 23.00 год, четверо осіб (двоє з них дівчата), жителі Закарпатської та Вінницької областей, скоїли розбійний напад на громадянина іноземної держави.
Зокрема, зловмисники, з метою заволодіння його майном, жорстоко побили 63-річного чоловіка та пограбували, викравши мобільний телефон вартістю понад 15 тис грн та 60 доларів США.
Від одержаних травм чоловік, попри тривале лікування, так і не прийшов до свідомості, померши у квітні 2017 року.

Автор: Пресслужба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 3056