11.12.2019

Прокурор Житомирської області відвідав Бердичівську виправну колонію (№ 70) та провів прийом засуджених

   
У середу, 11 грудня 2019 року, прокурор Житомирської області Олег Василів відвідав державну установу «Бердичівська виправна колонія (№70)» та перевірив стан дотримання конституційних прав засуджених осіб, які відбувають покарання.
 
    У відвідуванні прокурором області установи також брали участь заступник прокурора області Віталій Мякішев, начальник відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури області Артем Івков та керівник Бердичівської місцевої прокуратури Вадим Кожухар.
 
 
    Керівник обласного відомства у супроводі начальника виправної колонії Олександра Доробалюка здійснив обхід території та корпусів установи. 
 
    Під час відвідування колонії прокурор області оглянув приміщення  сектору для тримання чоловіків, засуджених до довічного позбавлення волі, житлові приміщення, харчоблок установи, виробничі та комунально-побутові об’єкти.
 
    Також Олег Василів провів особистий прийом засуджених.
 
    Серед піднятих увязненими питань більшість стосувалася  кримінального, цивільного та кримінально-виконавчого законодавства України. 
 
    На усі питання було надано вичерпні відповіді та розяснено застосування чинного законодавства.
 
    У ході особистого прийому та обходу установи виконання покарань скарг засуджених на порушення їх прав не надходило.
 
    Стан дотримання прав засуджених у виправних колоніях області і надалі перебуватиме у зоні особливої уваги керівництва прокуратури Житомирської області.

Автор: Пресслужба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 1119