12.12.2019

У Житомирі організатор злочинної групи підозрюється у скоєнні низки крадіжок на загальну суму понад 1,5 млн грн

У середу, 11 грудня 2019 року, за погодженням із прокуратурою області,  місцевому жителю повідомлено про підозру у скоєнні низки крадіжок, вчинених   організованою групою, поєднаних з проникненням в приміщення, в особливо великих розмірах.
За версією слідства, неодноразово судимий 41-річний житель міста Житомира, з метою незаконного збагачення, створив організовану злочинну групу для спільного заняття злочинною діяльністю, а саме, вчинення тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень корисливого спрямування.
До складу організованої злочинної групи залучив ще двох знайомих, з одним з яких раніше відбували покарання у місцях позбавлення волі.
Так, протягом червня-серпня 2019 року ними було скоєно 5 крадіжок (викрадали грошові кошти, комп’ютерну техніку, інші матеріальні цінності) із господарських приміщень та офісів підприємців. Сума спричинених ними матеріальних збитків перевищила  1,5 млн грн.
У серпні цього року, під час скоєння чергової, шостої крадіжки були затримані  правоохоронцями на місці злочину.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст.15, ч.5 ст.185, ч. 5 ст. 185 КК України проводить слідче управління ГУНП в області, процесуальне керівництво здійснює прокуратура області.
Додатково: санкцією суворішої, ч. 5 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах організованою групою) передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Автор: Пресслужба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 718