17.12.2019

На Житомирщині слідчій територіального відділу поліції області, підозрюваній в одержанні неправомірної вигоди на суму 1000 доларів США, обиратимуть запобіжний захід

    У вівторок, 17 грудня 2019 року, за погодженням із прокуратурою області, до суду подано клопотання щодо застосування запобіжного заходу у виді цілодобового домашнього арешту слідчій територіального відділу поліції області.
    Розгляд клопотання у Хмельницькому міськрайонному суді забезпечуватиме прокуратура Житомирської області.
    Наразі підготовлено клопотання про відсторонення особи від посади.
    Нагадаємо, у понеділок, 16 грудня, слідчу поліції викрито на одержанні неправомірної вигоди на суму 1000 доларів США. Таку суму вона вимагала та одержала, пообіцявши повернути фігуранту кримінального провадження транспортний засіб із підробленими номерами та агрегатами, а також закрити кримінальне провадження. 
    Оперативні заходи щодо затримання особи проводилися під процесуальним керівництвом прокуратури Житомирської області слідчими ТУ ДБР у місті Хмельницькому спільно із співробітниками Управління Служби безпеки в області.
    Також у  понеділок, 16 грудня, особі повідомлено про підозру у скоєнні  злочину за ч. 3 ст. 368 КК України (вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище).
    Досудове розслідування проводить ТУ ДБР у місті Хмельницькому, процесуальне керівництво здійснює прокуратура Житомирської області.
    Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено  в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Автор: Пресслужба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 356