17.12.2019

На Житомирщині за втручання прокуратури до комунальної власності сільської ради віднесено земельну ділянку вартістю майже 700 тис грн

    Бердичівською місцевою прокуратурою, з метою вирішення правової долі спадкового майна, подано до суду заяву про визнання відумерлою спадщини, яка складається із сертифіката про право на земельну частку (пай) розміром 3,64 умовних кадастрових гектари за рахунок земель колективної власності КСП «Старосільське», що на території Старокотельнянської сільської ради Андрушівського району.
    Таке звернення до суду, відповідно до чинного законодавства, стало можливим у звязку із тим, що місцева жителька, яка проживала одиноко, не залишила після смерті заповіту на зазначений пай, а також протягом року ніхто із спадкоємців не звертався до сільської ради щодо прийняття спадщини.
    Рішенням Андрушівського районного суду заяву прокурора задоволено, спадщину визнано відумерлою, а право на земельну ділянку (пай) передано громаді Старокотельнянської сільської ради.
    Наразі, на виконання судового рішення, сесією Старокотельнянської сільської ради ділянку землі розміром 3,64 умовних кадастрових гектари, вартістю 688 тис ггрн віднесено до комунальної власності.

Автор: Пресслужба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 321