18.12.2019

На Житомирщині за сприяння прокуратури виконано рішення суду про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки площею 10 га вартістю 1,7 млн грн

    Органами прокуратури Житомирської області забезпечено виконання рішення суду щодо звільнення земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, яка була самовільно зайнята та використовувалася без правовстановлюючих документів.
    Йдеться про те, місцевим жителем самовільно  було зайнято та засіяно  земельну ділянку сільгоспугідь площею 10 га та вартістю 1,7 млн грн, яка знаходиться на території Білилівської сільської ради Ружинського району.
    Бердичівською місцевою прокуратурою, в інтересах держави, заявлено позов про зобов’язання особи звільнити самовільно зайняту земельну ділянку сільськогосподарського призначення та за власний рахунок привести її у  попередній стан.
    Позовні вимоги прокуратури у повному обсязі задоволено рішенням Ружинського районного суду від 15.05.2019, яке залишене в силі апеляційною інстанцією 23.09.2019.
    Місцевою прокуратурою рішення суду звернуто до примусового виконання та стан його виконання взято на постійний контроль.
    Наразі, за сприяння органів прокуратури, рішення суду виконано, земельну ділянку звільнено боржником та приведено у попередній стан.
    За вказаних обставин, Ружинським райвідділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в області 12.12.2019 закінчено виконавче провадження.

Автор: Пресслужба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 269