13.02.2020

На Житомирщині взяли під варту батька двох малолітніх дітей, підозрюваного у їх розбещенні

Коростишівською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді клопотання щодо застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою особі, підозрюваній у розбещенні малолітньої.
За результатом розгляду клопотання, 12.02.2020 ухвалою районного суду особі застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на два місяці без права внесення грошової застави.
За версією слідства, місцевий житель, 1982 року народження, батько-одинак, на якого покладено обов’язки щодо виховання та піклування про двох малолітніх дітей-близнят, вчиняв розпусні дії щодо своєї рідної доньки, 2014 року народження.
Наразі чоловіку повідомлено про підозру у скоєнні злочину за ч. 2 ст. 156 КК України (розбещення малолітніх, вчинене членами сім’ї чи близькими родичами, особою, на яку покладено обов’язки щодо виховання потерпілого або піклування про нього).
Дітей відібрано та передано бабусі, вирішується питання щодо встановлення над ними опіки.
Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Коростишівська місцева прокуратура, досудове розслідування проводить одне з місцеве відділень поліції Коростишівсьокого ВП ГУНП в області.

Автор: Пресслужба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 796