04.03.2020

На Житомирщині прокуратура вимагає через суд стягнути з недобросовісного підрядника 425 тис грн бюджетних коштів за невиконаний ремонт дороги

Коростишівською місцевою прокуратурою в інтересах держави заявлено позов про стягнення із приватного підприємства незаконно витрачених  бюджетних коштів на суму 425 тис грн, отриманих для проведення ремонтних робіт на території Малинського району.
Установлено, що у листопаді 2017 року, за результатами тендерного конкурсу, Службою автомобільних доріг Житомирської облдержадміністрації укладено з товариством з обмеженою відповідальністю (зареєстровано у Львові) договір про виконання ремонтних робіт місцевого значення на території Малинського району на загальну суму 1,6 млн грн.
Однак товариство не дотрималося взятих на себе зобовязань та умов договору підряду. Всупереч проектно-кошторисній документації, підрядником не виконано значного обсягу ремонту доріг, а подекуди роботи виконані неякісно (удвічі-тричі зменшено товщину щебенево-піщаної суміші), хоча кошти з бюджету отримано у повному обсязі.
У ході проведених експертиз установлено, що товариством не виконано робіт на загальну сум 425 тис грн.
Позов місцевої прокуратури прийнято до провадження Господарським судом Львівської області. 
 
Прокуратура Житомирщини у соцмережах: Тwitter  Facebook  Telegram

Автор: Пресслужба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 611