20.03.2020

На Житомирщині оштрафовано депутата селищної ради, який проголосував за виділення земельної ділянки своєму сину, не повідомивши про конфлікт інтересів

    Новоград-Волинською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді судом адміністративного протоколу щодо скоєння депутатом селищної ради правопорушень, пов’язаних з корупцією.
    Йдеться про те, що депутат однієї із селищних рад Баранівського району, підприємець, у листопаді 2019 року проголосував на сесії за прийняття позитивного рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки своєму сину, не попередивши депутатів про виникнення реального конфлікту інтересів.
    Таким чином, депутат порушив вимоги ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.
    Постановою Баранівського районного суду депутата селищної ради визнано винним у скоєнні адміністративних правопорушень, передбачених ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 грн.
 
Прокуратура Житомирщини у соцмережах: Тwitter  Facebook  Telegram

Автор: Пресслужба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 622