02.04.2020

В Олевському районі накладено арешт на незаконно зрубану деревину у заказнику «Берльоне» та вантажний транспорт, яким перевозили крадені дуби і сосну (ФОТО)

 Коростенською місцевою прокуратурою, у межах досудового розслідування кримінальних проваджень, забезпечено участь у розгляді клопотань про накладення арешту на незаконно зрубану деревину та транспортний засіб, яким перевозили лісоматеріали.
Ухвалами слідчого судді Олевського районного суду накладено арешт на понад 50 сортиментів (колод) різного діаметру, довжиною 6 м кожна, породи дуб та сосна, а також на вантажний автомобіль марки КАМАЗ, яким перевозили крадений ліс.
Незаконні порубки правоохоронцями та лісовою охороною були виявлені у лісовому масиві Покровського лісництва ДП «Олевське лісове господарство», яке відноситься до заказника «Берльоне». За встановленим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 246 КК України (незаконна порубка лісу на території природно-заповідного фонду).
Також встановлено незаконну порубку дерев породи дуб обємом 6 м куб та перевезення лісоматеріалів автомобілем марки КАМАЗ без відповідних документів.
Крім цього, на території приватного домогосподарства в Олевську виявлено зрубані дерева породи дуб, які чоловік напередодні протиправно зрізав та перевіз до свого обійстя. 
За цими двома фактами незаконних порубок лісу також розпочато та розслідується кримінальне провадження за ч. 1 ст. 246 КК України.
Досудове розслідування, яке проводить Олевське відділення поліції, триває, проводяться слідчі (розшукові) та інші процесуальні дії, вживаються заходи щодо встановлення усіх обставин вчинення кримінальних правопорушень.
Процесуальне керівництво у зазначених кримінальних провадженнях здійснює Коростенська місцева прокуратура.
 
Прокуратура Житомирщини у соцмережах: Тwitter  Facebook  Telegram

Автор: Пресслужба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 800