08.04.2020

У Житомирі до обласної дитячої лікарні за бюджеті кошти постачали сумнівної якості антисептик: підпільний цех викрито, прокуратура ініціювала накладення арешту на продукцію

За процесуального керівництва прокуратури Житомирської області розслідується кримінальне провадження за фактом заволодіння грошовими коштами групою осіб при поставці дезінфекційного засобу сумнівної якості до комунального закладу «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» Житомирської обласної ради.
У ході досудового розслідування 6.04.2020 на підпільному складі у Житомирі, де здійснює свою діяльність причетне до виготовлення сумнівної якості дезінфекційного засобу місцеве товариство, проведено невідкладний обшук.
Під час обшуку виявлено та вилучено понад 600 літрових пляшок (із дозаторами) дезінфікуючого засобу, 22000 одиниць дозаторів, значну кількість ємкостей різного об’єму, заповнених етанолом та невідомою рідиною, а також обладнання, необхідне для фільтрації, дозування та фасування рідини.
Також вилучено копії установчих документів, бухгалтерську документацію щодо поставки неякісного дезінфекційного засобу, експрес-накладні для поштових пересилок, зошити та блокноти з чорновими записами.
Зразки продукції відібрано та призначено судову експертизу речовин і дезінфекційного засобу.
Наразі прокуратурою області ініційовано питання щодо арешту вилученого майна
Протиправну діяльність викрито під процесуальним керівництвом прокуратури області за оперативного супроводу УСБУ в області.
Досудове розслідування за ч. 3 ст. 191 (заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене групою осіб) КК України проводить СУ ГУНП в області.
Хід досудового розслідування перебуває на контролі керівництва прокуратури області.
 
Прокуратура Житомирщини у соцмережах: Тwitter  Facebook  Telegram

Автор: Пресслужба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 696