17.04.2020

Прокуратура Житомирщини заявила позов про відшкодування до бюджету понад 300 тис грн шкоди, завданої незаконною вирубкою дубів

    За позовом, заявленим Бердичівською місцевою прокуратурою в інтересах держави в особі двох сільських рад, Господарським судом Житомирської області відкрито провадження у справі про стягнення із лісгоспу понад 300 тис грн збитків, завданих довкіллю.
    Йдеться про те, що у січні 2018 року виявлено незаконну порубку дерев породи дуб на території Любимівської та Зарубинецької сільських рад Андрушівського району.
    Водночас установлено, що земельні ділянки, на яких росли дерева, належать до полезахисних лісових смуг Коростишівського лісгоспу АПК та перебувають у його користуванні.
    Відповідно до вимог чинного законодавства, користувач зобов’язаний  забезпечувати охорону лісових насаджень, однак, лісгоспом не дотримано встановлених законом вимог та не забезпечено  збереження  дерев.
    Бердичівською місцевою прокуратурою заявлено позов про відшкодування відповідачем до бюджету двох сільських рад шкоди, завданої незаконною вирубкою.
 
Прокуратура Житомирщини у соцмережах: Тwitter  Facebook  Telegram

Автор: Пресслужба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 818