23.04.2020

На Житомирщині директор приватного підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на суму понад 317 тис грн під час утеплення фасаду гімназії (ФОТО)

У четвер, 23 квітня 2020 року, за погодженням із Новоград-Волинською місцевою прокуратурою, повідомлено про підозру директору приватного підприємства у заволодінні чужим майном у великих розмірах шляхом зловживання своїм службовим становищем, а також у службовому підробленні, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України). 
За даними слідства, директор підприємства, виконуючи роботи з утеплення фасаду гімназії відповідно до договору підряду, укладеного з відділом освіти однієї з райдержадміністрацій, завищив їх вартість на суму понад 317 тис грн. Зокрема, вніс до офіційних документів про виконання робіт завідомо недостовірні відомості про використання додаткових матеріалів, хоча насправді такі матеріали не використовувалися.   
У подальшому, на підставі неправдивих документів, із державного бюджету підприємцю безпідставно перераховано кошти на загальну суму понад 317 тис грн, якими директор підприємства заволодів.
 Незаконні дії викрито правоохоронцями спільно з Управлінням стратегічних розслідувань в Житомирській області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України.
 Вказані обставини  повністю підтверджені належними та достатніми доказами в сукупності, зібраними у ході досудового розслідування кримінального провадження.
Досудове розслідування проводить місцеве відділення поліції.
Процесуальне керівництво здійснює Новоград-Волинська місцева прокуратура.  
Відповідно до статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
   
 
Прокуратура Житомирщини у соцмережах: Тwitter  Facebook  Telegram
 

Автор: Пресслужба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 1199