04.06.2020

За незаконне поводження зі зброєю передбачене покарання від трьох до семи років позбавлення волі

   Новоград-Волинською місцевою прокуратурою спільно з територіальними правоохоронними органами посилено протидію злочинів, повязаних з незаконним поводженням зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.
    Так, з початку року місцевою прокуратурою забезпечено процесуальне керівництво в 11 кримінальних провадженнях за фактами незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами, які розслідуються Новоград-Волинським відділом поліції.
    Зокрема, триває досудове розслідування за фактом незаконного  зберігання в автомобілі вогнепальної зброї місцевими жителями.
    Виявили кримінальне правопорушення 20.05.2020 працівники поліції спільно з членами мисливського товариства під час перевірки дотримання встановлених обмежень у зв’язку з нерестом риби на водоймах та «режиму тиші» на території Пилиповецького лісництва, що у Новоград-Волинському районі.
    За даними слідства, під час огляду автомобіля, яким приїхали «на природу» троє мисливців, крім іншого, у багажному відділенні було виявлено  також  мисливський карабін  з п’ятьма набоями, документи на які були відсутні.
    На даний час у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 263 КК України триває досудове розслідування, яке проводить місцеве відділення поліції.
    Загалом, за процесуального керівництва Новоград-Волинської місцевої прокуратури, цьогоріч закінчено досудове розслідування у чотирьох кримінальних провадженнях. Наразі місцевою прокуратурою обвинувальні акти у злочинах проти громадської безпеки затверджені та скеровані до суду, один з яких - з угодою про визнання винуватості.
Прокуратура Житомирщини у Тwitter  Facebook  Telegram

Автор: Пресслужба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 446