10.06.2020

У Житомирі місцева прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо неналежного виконання медичними працівниками службових обов’язків під час лікування хворого на коронавірус пацієнта

    У середу, 10 червня 2020 року, Житомирською місцевою прокуратурою внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про неналежне виконання медичними працівниками своїх професійних обов'язків, що спричинило тяжкі наслідки для хворого (ч.1 ст. 140 КК України).
Наразі кримінальне провадження скеровано до Житомирського відділу поліції для проведення досудового розслідування.
Житомирською місцевою прокуратурою, у ході опрацювання інформації, розміщеної на місцевому інтернет-сайті, встановлено в діях медичних працівників одного із медичних закладів ймовірне неналежне виконання своїх професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки, а саме, смерть пацієнтки.
За попередньою інформацією, у пацієнтки, яка лікувалася у медичному закладі, проведеними лабораторними дослідженнями отримано позитивний результат на захворювання COVID-19. Незважаючи на це, пацієнтку було виписано із лікарні. Однак стан хворої погіршився та жінка померла.
У ході досудового розслідування кримінального провадження будуть встановлені обставини та причини, що призвели до таких наслідків.
 
Прокуратура Житомирщини у Тwitter  Facebook  Telegram

Автор: Житомирська місцева прокуратура
кількість переглядів: 510