19.06.2020

У Коростенському районі припинено незаконний видобуток бурштину та вилучено мотопомпу і пожежні рукави довжиною 3000 м (ФОТО)

  На Житомирщині триває спільна діяльність прокуратури області, правоохоронних органів та державних органів контролю з протидії та припинення незаконного видобутку бурштину у північних районах.
У пятницю, 19 червня 2020 року, за процесуального керівництва Коростенської місцевої прокуратури, завдяки оперативно вжитим заходам співробітниками Коростенського відділу поліції та ГУНП в області, а також працівниками державних контролюючих органів області у Коростенському районі припинено нелегальний видобуток бурштину.
Зокрема, нелегальне старательство здійснювалося за допомогою мотопомпи на землях сільськогосподарського призначення за межами села Білки.  
Наразі інвентар, за допомогою якого було організовано незаконний видобуток бурштину, а саме, мотопомпу та пожежні рукави довжиною майже 3000 метрів вилучено.
За даним фактом Коростенським відділом поліції розпочато кримінальне провадження за ст. 240 КК України (порушення правил охорони або використання надр).
Коростенська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням. Вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно.
Також, у ході досудового розслідування буде встановлено шкоду, завдану довкіллю незаконним видобутком бурштину.
 
Прокуратура Житомирщини у Тwitter  Facebook  Telegram
 
 

Автор: Пресслужба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 432