25.06.2020

Олевський район: під час чергового виїзду прокуратури та поліції у місця, де раніше незаконно видобувався бурштин, нових фактів порушень не виявлено (ФОТО)

               
У північних районах Житомирщини продовжує спільну діяльність міжвідомча робоча група з протидії та припинення незаконного видобутку бурштину, до складу якої входять прокурори, працівники поліції та Служби безпеки, а також органи державної влади та державного контролю.
    Так, днями, за дорученням прокурора Житомирської області Олега Василіва, керівництвом Коростенської місцевої прокуратури спільно з працівниками Олевського відділення поліції здійснено черговий виїзд на території, де раніше активно здійснювався незаконний видобуток сонячного каміння.
    Про це повідомив заступник керівника Коростенської місцевої прокуратури Іван Терновий.
    «Цього разу ми побували на земельних ділянках, що поблизу сіл Обище та Шебедиха в Олевському районі, на яких раніше масово нелегальними старателями здійснювався незаконний видобуток бурштину. Під час огляду значної площі території не виявлено жодних ознак чи нових фактів протиправного видобування корисної копалини», - уточнив Іван Терновий.
    Заступник керівника місцевої прокуратури додав, що це вже сьомий виїзд, здійснений учасниками міжвідомчої групи з протидії та припинення незаконного видобутку бурштину з початку року.
    Як повідомлялося раніше, під час попередніх виїздів, із застосуванням спецтехніки, оглянуто понад 250 га місцевості, зокрема, крім названих територій, ще й землі, що прилягають до сіл Пояски, Лопатичі, Андріївка Олевського району, а також Словечанського та Сирницького лісництв ДП «Словечанський лісгосп АПК» Овруцького району.
    Таким чином місця, де раніше незаконно видобувався бурштин, постійно перебувають під контролем міжвідомчої групи.
 
Прокуратура Житомирщини у Тwitter  Facebook  Telegram
 

Автор: Пресслужба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 253