10.07.2020

На Житомирщині прокуратура в суді довела вину чоловіка у смертельному побитті сусіда, за що його засуджено до 8 років 3 місяців позбавлення волі

Коростишівською місцевою прокуратурою здійснено публічне обвинувачення у суді та доведено вину особи за фактом скоєння умисних тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого.
Трагічна подія сталася у липні 2017 року в одному із сіл Черняхівського району, у будинку померлих батьків місцевого жителя, 1967 року народження.
Під час конфлікту із сусідом чоловік заподіяв йому удари по голові, спричинивши тілесні ушкодження. Від отриманих травм потерпілий помер у відділенні інтенсивної терапії обласної лікарні.
У ході досудового слідства та судового розгляду обвинувачений перебував під вартою. Разом з цим, він не визнавав себе винуватим та відмовився давати показання.
Завдяки якісному здійсненню прокурором процесуального керівництва у кримінальному провадженні та підтримання публічного обвинувачення, вина зловмисника у судовому засіданні доведена повністю.
Вироком Червоноармійського районного суду особу визнано винним у вчиненні злочину за ч. 2 ст. 121 КК України та призначено покарання у виді 8 років 3 місяців позбавлення волі.
 
Прокуратура Житомирщини у Тwitter  Facebook  Telegram

Автор: Пресслужба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 227