Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
30.05.2023

Зрадив присязі та перейшов на федеральну службу росгвардії – колишньому працівнику поліції АР Крим повідомлено про підозру

За процесуального керівництва прокурорів Житомирської обласної прокуратури особі повідомлено про підозру у державній зраді, тобто в діянні умисно вчиненому на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності і державній безпеці України, шляхом переходу на бік ворога в період збройного конфлікту (ч. 1 ст. 111 КК України).
Слідство встановило, що громадянин України (уродженець міста Коростеня), який працював в АК Крим на посаді міліціонера відділення поліції (зокрема, й охороняв МДЦ «Артек»), у 2014 році зрадив присязі та перейшов на службу рф.
Підозрюваний у складі незаконно створеного «мвс республіки крим» сприяв країні-агресору у проведенні підривної діяльності на території України.
Згодом, у 2019 році, вступив до федеральної служби військ рф – так званої росгвардії, де й дотепер, у період повномасштабного збройного вторгнення рф в Україну, продовжує служити та виконувати злочинні накази ворога, протистояти українським військовослужбовцям.
Наразі триває досудове розслідування, яке проводить другий слідчий відділ (з дислокацією у м. Житомирі) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Хмельницькому. Оперативний супровід – Управління СБ України в області.

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
кількість переглядів: 9