Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
24.07.2024

На амфетаміні та PVP (солі) заробив 6 років позбавлення волі – у Житомирі засудили 29-річного «закладника» (ФОТО)

За публічного обвинувачення прокурора Житомирської окружної прокуратури місцевого жителя визнано винним у незаконному придбанні, зберіганні і збуті психотропної речовини та особливо небезпечної психотропної речовини, а також зберіганні психотропної речовини без мети збуту (ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).
Його засуджено до 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Прокурор у суді довів, що збутом психотропної та особливо небезпечної психотропної речовини займався 29-річний житомирянин. У такий спосіб він мав намір підробити, а також діставав «товар» собі для вживання.
Для цього через Телеграм-канал налагодив зв’язок з постачальником, який поштою надсилав йому оптові партії або вказував розташування так званого «мастер-кладу».
Одержаний амфетамін та особливо небезпечну психотропну речовину – PVP (солі) обвинувачений пакував у згортки та розкладав їх по місту, серед житлових будинків і гаражів. Після цього фотографував місце схову, фіксував геолокацію розташування та надсилав клієнтам.
Вартість однієї «дози» у середньому становила понад 300 грн.
Задокументовано більше десятка закладок у різних місцях. Крім цього, у жовтні 2023 року, під час затримання, у наркоділка виявлено півтора десятка згортків з вмістом синтетичного наркотику PVP (солі). 
Обвинувачений свою вину у суді визнав.
Наразі вирок не набрав законної сили.

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
кількість переглядів: 98