Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
05.08.2022

Прокуратура Житомирщини домоглася стягнення 176 тис. грн з недобросовісного постачальника пального для медичних закладів

За апеляційною скаргою Житомирської обласної прокуратури Північно-Західним апеляційним судом стягнуто з приватного підприємця на користь місцевого комунального підприємства 176 тис. грн - вартість пального, не поставленого відповідно до договірних зобов’язань про закупівлю товарів за державний кошт.
Наразі постанову суду передано для реального виконання.
Комунальне некомерційне підприємство «Автобаза санітарного транспорту лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я» Житомирської обласної ради свого часу, у лютому 2020 року, уклало з місцевим приватним підприємцем договір про закупівлю пального різного виду для потреб медичних закладів на загальну суму 2,1 млн грн.
У той же час прокурори встановили, що до договору було безпідставно укладено ще й додаткові угоди, відповідно до яких ціну на товар збільшено, а  загальний обсяг -  значно зменшено.
Унаслідок неправомірних угод підприємець не поставив замовнику понад 2,5 тонни дизельного пального та майже 9200 літрів бензину різних марок на загальну суму 176 тис. грн.
Вимоги обласної прокуратури про стягнення зазначеної суми з недобросовісного постачальника судом першої інстанції не задоволено. Тоді прокуратура звернулася до апеляційного суду, який визнав їх обґрунтованими, про що виніс відповідну постанову.

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
кількість переглядів: 1470