Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
07.10.2022

Прокуратура Житомирщини: державному агроколеджу реально повернули понад 100 га землі вартістю майже 200 млн грн

Прокурори Новоград-Волинської окружної прокуратури забезпечили виконання рішення суду щодо реального повернення Новочорторийському технолого-економічному фаховому коледжу земельної ділянки площею 106 га вартістю майже 200 млн грн.
Йдеться про те, що коледж (правонаступник Новочорторийського державного агротехнікуму), маючи у постійному користуванні великий масив сільськогосподарських земель державної власності, уклав з приватним підприємством договір про використання цих земель. Фактично 106 га землі передані користувачу для вирощування сільгоспкультур та отримання прибутку.
Однак прокурори встановили, що такий правочин укладено неправомірно, оскільки, відповідно до чинного законодавства, зазначені сільгоспугіддя призначені виключно для навчальних цілей.
Окружною прокуратурою заявлено позов щодо визнання договору про співпрацю коледжу з приватним підприємством недійсним та повернення спірної землі державної власності, який у серпні цього року Господарський судом Житомирської області задоволено у повному обсязі.
Наразі, за участі Новоград-Волинської окружної прокуратури, рішення суду виконано.

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
кількість переглядів: 2107