10.11.2022

6 років і 6 місяців ув’язнення та сплата понад 150 тис. грн моральної компенсації – у Бердичеві засуджено фахівця спортивного клубу за розбещення малолітньої

За підтримання публічного обвинувачення прокурорів Житомирської обласної та Бердичівської окружної прокуратур місцевого жителя визнано винним у розбещенні малолітньої дитини, вчинене особою, на яку покладено обов’язки щодо виховання потерпілої (ч. 2 ст. 156 КК України). Суд призначив йому покарання у виді позбавлення волі строк на 6 років і 6 місяців та сплати понад 150 тис. грн заподіяної моральної шкоди.
Також вироком суду його позбавлено права обіймати посади, пов'язані з роботою з особами віком до 18 років, та займатися навчальною та/або виховною діяльністю осіб віком до 18 років строком на 3 роки.
Прокурори у суді довели, що фахівець спортивного клубу (на час скоєння злочину йому було 55 років), що діє при комунальному закладі міста Бердичева, у жовтні 2018 року вчинив розбещення малолітньої учасниці клубу.
Так, обвинувачений, перебуваючи на викладацькій роботі, пов’язаній із підготовкою підлітків до участі у спортивних змаганнях, залишав малолітню у клубі після занять, та, користуючись своєю фізичною перевагою,  примушував її  до задоволення власної статевої пристрасті.
Інформацію щодо обвинуваченого включено до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
кількість переглядів: 527