Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
06.12.2022

На Житомирщині майже 100 га землі державної власності профліцей віддав у користування – прокуратура вимагає повернення сільгоспугідь

Ювенальні прокурори Чуднівської окружної прокуратури заявили позов щодо визнання недійсним договору про виконання приватним товариством комплексу сільськогосподарських робіт з обробітку землі загальною площею майже 100 га та повернення її державі.
Установлено, що Любарський професійний ліцей у травні цього року уклав договір, відповідно до якого приватному агропідприємству сусідньої області надано для обробітку дві земельні ділянки. Отримавши формальний доступ до значного масиву землі, товариство засіяло її кукурудзою для подальшої реалізації та отримання прибутку.   
Проте окружною прокуратурою встановлено, що договір укладено з порушенням низки вимог земельного законодавства та він фактично є прихованим правочином – договором про оренду землі. До того ж,  обидві ділянки належать до земель державної власності, призначених лише для проведення дослідних робіт у навчальних цілях.
Наразі Господарським судом Житомирської області відкрито провадження по справі.   

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
кількість переглядів: 949