Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
20.01.2023

5 років позбавлення волі за розбещення малолітніх та зберігання дитячої порнографії – у Житомирі засудили киянина

За публічного обвинувачення ювенального прокурора Житомирської обласної прокуратури киянина визнано винним у розбещенні малолітніх та зберіганні зображень з дитячою порнографією без мети збуту (2 ст. 156, ч. 1
ст. 301-1 КК України). Чоловіка засуджено до 5 років позбавлення волі                                     з  позбавленням  права обіймати посади, пов’язані з ІТ-технологіями та займатися поширенням  інформації будь-якого характеру на вебресурсах строком на 3 роки.
Ювенальний прокурор у суді довів, що у квітні 2021 року 35-річний житель Києва скоїв злочини проти статевої свободи і статевої недорканості малолітніх та основних принципів суспільної моралі.
Від його кримінальних дій потерпіли двоє малолітніх жителів Житомира.  Зокрема, через анонімний Телеграм-бот, зі свого телефону обвинувачений надсилав 12-річній дівчинці повідомлення, що спонукають до дій сексуального характеру.
Для розбещення іншого малолітнього зловмисник використав  телефонний застосунок Viber, надсилаючи йому приватні повідомлення з аналогічним змістом.
Проведені судово-лінгвістичні (семантико-текстуальні) експертизи в обох випадках підтвердили, що обвинуваченим скоєне інтелектуальне розбещення малолітніх.
Крім цього, фігурант справи на власному телефоні зберігав понад 200 графічних та відеофайлів і скріншотів з різноманітних чатів, які, за висновками експертів, є дитячою порнографією.
Свою вину засуджений визнав та усвідомив скоєння злочинів.
Наразі вирок не набув чинності.

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
кількість переглядів: 1206