Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
20.03.2023

На Житомирщині за втручання прокуратури припинено незаконне користування земельною ділянкою площею 12 га вартістю майже 2,9 млн грн

За позовом Коростишівської окружної прокуратури рішенням Господарського суду Житомирської області фермерське господарство  зобов’язано повернути земельну ділянку площею 12 га у розпорядження Попільнянської селищної ради.
Установлено, що за розпорядженням голови Попільнянської райдержадміністрації, у вересні 2011 року фермерському господарству надано в оренду на 5 років для обробітку землю сільськогосподарського призначення на території Паволоцької сільської ради (на той час Попільнянський район).
Для укладення договору оренди на новий термін користувач відмовив  регіональному управлінню Держгеокадастру у наданні обов’язкового агрохімічного паспорта земельної ділянки.  У зв’язку з цим новий договір не укладено. Відмовлено орендареві у подальшому користуванні землею і судами різних інстанцій, до яких він звертався.
Незважаючи на відсутність правових підстав користуватися значним масивом землі вартістю майже 2,9 млн грн, фермерське господарство продовжувало обробляти сільгоспугіддя та отримувати прибуток.
Наразі, за втручання Коростишівської окружної прокуратури, у судовому порядку припинено незаконне користування землею.
 

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
кількість переглядів: 702